To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kiermasz Wielkanocny w Łomnicy

Kiermasz Wielkanocny w Łomnicy

Pałac Łomnica mieszczący się w Kotlinie Jeleniogórskiej, w majestacie gór Karkonoszy 17-18 marca 2018 r. w godz. 11-17 ponownie ugości Państwa na corocznym, tradycyjnym Kiermaszu Wielkanocnym, na którym zaprezentujemy mieszankę regionalnych produktów wielkanocnych, świątecznych ozdób, przysmaków, rękodzieła oraz powrót do tradycji.

Oprócz kiermaszu z bogatą liczbą wystawców z Dolnego Śląska i nie tylko przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla całej rodziny: przejażdżki na naszych konikach Bolku i Lolku, liczne warsztaty min. wypieku tradycyjnych mazurków, malowanie pisanek, ozdabianie palm i wiele, wiele innych. Czas umili Państwu muzyka jazzowa na żywo. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego muzeum w Dużym Pałacu, gdzie dodatkowo będzie można podziwiać przepiękne aranżacje stołów świątecznych. Czynne będą również nasze restauracje Stara Stajnia na folwarku i pałacowa w Małym Pałacu oraz sklepy z bogatym wyborem produktów lnianych, spożywczych oraz dekoracyjnych.

Zachętą będzie również pałacowy park, po którym spacer będzie niezapomnianą chwilą. Serdecznie zapraszamy na łomnicki folwark w godz. 11-17. Wstęp na kiermasz bezpłatny.

Pałac Łomnica, Folwark

Ul. Karpnicka 3, Łomnica

58-508 Jelenia Góra