Karkonosze – Szprotavia 81:44

Podopieczne trenera Marcina Markowicza zrewanżowały się za nieudany, słaby mecz z Szprotawie ze Szprotavią 52:64 i przed własną publicznością rozgromiły UKS Mniszek Boguszów Gorce 81:44.

Od pierwszych minut koszykarki MKS MOS Karkonosze narzuciły swój styl gry. Szybko osiągnęły wysoką przewagę (w kwartach 25:8, 22:4, 18:11, 16:21) i utrzymały ją do końca meczu. Młode jeleniogórzanki dobrze zagrały w obronie, szybko i pomysłowo w ataku. Szansę dostało dwanaście zawodniczek, aż dziesięć zaliczyło koszowe punkty. Najcelniej rzucały Karolina Stefańczyk 21, Julia Polowczyk i Celina Kwietoń po 15 pkt.

W środę, 22 stycznia, w zaległej konfrontacji dolnośląsko – lubuskiej ligi kadetek „karkonoszki” spotkają się z MOS Ślęzą Wrocław. W sobotę, 25 stycznia zagrają arcyważny mecz z AZS PWSZ Gorzów Wlkp.