To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Karkonoski Jarmark Noworoczny w Karpaczu

Karkonoski Jarmark Noworoczny w Karpaczu

Miasto Karpacz zaprasza na kolejną edycję Jarmarku Noworocznego u stóp Śnieżki. Tuż przed sylwestrową zabawą w dniach 29-30 grudnia 2014 r. deptak miejski stanie się miejscem spotkań dla mieszkańców i turystów.

Przy dźwiękach świątecznej muzyki lokalni producenci i rękodzielnicy prezentować będą różnorodne produkty. Nie zabraknie karkonoskich przysmaków, ozdób, bibelotów i skarbów Ducha Gór. Dodatkową atrakcją dla miłośników lukrowania będzie pokaz dekorowania pierników wykonywany przez doświadczonych zdobników.
Organizatorzy serdecznie zapraszają w poniedziałek i wtorek w godzinach 13.00 – 18.00 na deptak w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja..
Wydarzenie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie Działanie „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013”

Komentarze (4)

A to zabawa sylwestrowa też w Karpaczu będzie po jarmarku ? Czy tylko kasę z turystów trzepać będą na deptaku debila.

Przyjechali na sylwestra, po soli pochodzili, jodu się nawdychali, i sylwestra z polsatem powitali. Brawo Karpacz aktywny ale tylko w gębie.

It's like you're on a misoisn to save me time and money!