To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kabaret Moralnego Niepokoju w Jeleniej Górze już 3 lutego!

Kabaret Moralnego Niepokoju w Jeleniej Górze już 3 lutego!

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Jeleniej Górze! Mistrzowie satyry zaprezentują premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek” w sobotę, 3 lutego 2018 r., o godz. 15.00, w hali sportowej przy ul. Złotniczej.

„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać. Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo – zapowiadają gospodarze wieczoru.

Informacje o biletach na afiszu, do którego odnośnik znajduje się poniżej.

 

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy pięć dwuosobowych zaproszeń na jeleniogórski występ Kamaretu Moralnego Niepokoju. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 756424480 w środę 31 stycznia, po godz. 12.00. Warunkiem otrzymania zaproszenia jest posiadanie wydania "Nowin Jeleniogórskich" z niniejszą zapowiedzią wydarzenia. Zapraszamy!