To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Julia Marcell live

Julia Marcell live

Gwiazda polskiej sceny alternatywnej. Dziewczyna z gitarą i fortepianem. Trochę z Olsztyna, a trochę z Berlina. Julia Marcell - zjawiskowa wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która kilka lat temu podbiła serca polskich słuchaczy i błyskawicznie stała się jedną z gwiazd estrady. 19 listopada 2016 r., o godz. 19:00 wystąpi w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury z utworami z płyty „Proxy”.

Oryginalna, zdolna, o bardzo ciekawej barwie głosu. Julia. Polka, przez długi czas mieszkająca i nagrywająca u naszych zachodnich sąsiadów. Gra koncert za koncertem. Jest laureatką prestiżowych nagród, m.in.: Paszportu Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Fryderyka 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna. Lekka i pełna humoru płyta „Proxy” opisuje naszą kolorową, czasem niezrozumiałą rzeczywistość. Jest spojrzeniem na naszą codzienność przez pryzmat popkultury, miesza konteksty, bawi się odniesieniami, ale mówi bezpośrednio, zwięźle i konkretnie. Promujący ją singiel „Tarantino” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów i szybko znalazł się w czołówce Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na jeleniogórski koncert Julii Marcell. Informacja, jak można je zdobyć, w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 15 listopada 2016. Zapraszamy!