To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jelenia Góra – Katmandu

Jelenia Góra – Katmandu

Nowiny Jeleniogórskie i Galeria BWA zapraszają w najbliższą środę, 29 kwietnia o godzinie 18 na spotkanie „Jelenia Góra – Katmandu” (po trzęsieniu ziemi w Nepalu) z udziałem podróżników i himalaistów: Stanisława Dąbrowskiego, Kazimierza Pichlaka, Rafała Froni i innych.

W programie spotkania w Galerii BWA pokaz slajdów, opowieści o mieście i ich mieszkańcach oraz zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych.

Inicjatywa zrodziła się z potrzeby serca, chęci pomocy ludziom i miastu doświadczonym przez żywioł. Tylko tyle, my mieszkańcy Gór Olbrzymich, możemy zrobić dla Katmandu. I aż tyle.

Komentarze (3)

Nie mogą po prostu wysłać kasy? Lans "na Katmandu" jest w nuworyszowskim środowisku rzeczywiście silny ,wywoływał nawet swego czasu epidemię wydarzeń losowych wśród znajomych "podróżników" katowanych wielogodzinnymi maratonami filmowo/fotograficznymi i unikających kolejnych wizyt jak ognia.Ale żeby aż tak? Wyślijcie kasę na konta organizacji organizujących pomoc i nie cudujcie...

Kaziu Pichlak ,poeta,fotografik,himalaista,dyżurny showman,który niestrudzenie lansuje się co dnia, tym razem trzęsienie ziemi i Katmandu,no nie ... to już jest baaardzo niestrawne

ale jeszcze bardziej niestrawne jest wypowiadać się w ten sposób. Nie lubisz poezji, fotografii, nie przepadasz za himalaistami i showmanami to odwróć się i idź w swoją stronę. Naprawdę nie musisz tego obwieszczać urbi et orbi. No bo kogo to obchodzi?