Trudno zaprzeczyć, że związki Jeżowa z Jelenią Górą są bardzo silne. Wielu niedawnych jeleniogórzan osiedliło się w Jeżowie Sudeckim, ale większość życia nadal spędzają w mieście: pracują, spędzają wolny czas.
I choć temat wywołaliśmy przy okazji dnia Prima Aprilis, to jednak o połączeniu warto dyskutować. Dlatego zachęcamy Czytelników do udziału w poniższej sondzie i wypowiedzeniu się, czy są za czy przeciw przyłączeniu.
{pollxtbot 27}
{pollxtbot 28}
Komentarze (2)
Bo nie ma kanalizacji a obiecanki Wójta są co roku takie same. A wszystko na Czernice idzie.
wojcieszyce powinni przyłączyć do miasta. taka piękna, blisko jeleniej góry tylko niszczy się przez tego poczynka.