To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Janusz Radek w Jeleniej Górze!

Janusz Radek w Jeleniej Górze!

25 listopada wystąpi w Jeleniej Górze JANUSZ RADEK! Recital w wersji akustycznej „Gdzieś – po – między” promować będzie piąty już album artysty. W Filharmonii Dolnośląskiej akompaniować na fortepianie artyście będzie Tomasz Filipczak.

O autorskim albumie (teksty, muzyka, wokal) „Gdzieś – po – między” Janusz Radek powiada, że to eksperyment:

„Jesteśmy tak rozleniwieni i znudzeni oczywistością, prawdami i definicjami, że wszystko co dziwne zatrzymuje naszą ciekawość. To co Państwu proponuję jest naprawdę dziwne i to nie tylko z nazwy – żeby was słodko podłechtać i oszukać. Piosenki melodyjne – nawet taneczne z niekończącym się powtarzalnym transem. Wreszcie najważniejszy głos lub głosy, którymi wcielam się we wszystkie współczesne stany naszych pragnień znajdujących się w niedopowiedzeniach gdzieś – po – między”.

Bilety na koncert Janusza Radka do nabycia w Filharmonii Dolnośląskiej.

Komentarze (7)

Polecam, polecam po stokroć polecam, wahającym się, niezdecydowanym, niepewnym... 25 listopada szturmować budynek filharmonii!!! Magia nie muzyka, bajka nie koncert!Jednym zdaniem: kultura gdzieś po-między wysoką a najwyższą:-)

To po prostu trzeba zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć. Rewelacyjna jest płyta - ale w wersji akustycznej to dopiero coś pięknego!

byłam kiedyś na koncercie akustycznym ale z innym repertuarem:) podobał mi sie o wiele bardziej niż z całą ekipa muzyków:) mozna było wsłuchąć się w głos:)teraz też się wybieram:)

Obowiązkowo będę i ja! Pan Radek tak rzadko do nas zagląda :( , więc tego nie można przegapić. Zwłaszcza, że to wersja akustyczna, a w takiej chyba jeszcze nie grał swojej najnowszej płyty..?!?!?
Pozdrawiam i do zobaczenia 25-go na koncercie! Ps. Marzy mi się autograf na płycie ;-)

taki półmężczyzna, ja tam wolę iść na występ Katarzyny Groniec w odnowionym Teatrze Animacji, pieniądze te same a więcej wrażeń. trzeba tylko kilka dni poczekać.

Półmężczyzna? A drugie pół to co ;-) ?
Ps. Półmężczyzna to taki co to się anonimami wyraża :-)

Ja tam chętnie pójdę do równie pięknej co teatr Filharmonii Dolnośląskiej. Bez czekania :-)

Akustycznie, znaczy świetnie!Pan Janusz jest jak cała orkiestra!To wybitny artysta, wybitnie niedoceniany, na szczęście nie przez słuchaczy.
Już nie mogę się doczekać:-)