To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Inwestor zapewnia, że wybuduje Focus Mall

Inwestor zapewnia, że wybuduje Focus Mall

Firma Parkridge nie wycofuje się z budowy galerii handlowej – usłyszeliśmy w siedzibie inwestora. Konkretów co do budowy jednak nie ma.

- Nie wycofujemy się z budowy galerii w Jeleniej Górze – zapewniła nas Agnieszka Janas, rzeczniczka prasowa Parkridge Retail Development. - Nie wiem, skąd pochodzą te pogłoski, trudno mi to komentować. Z tego co wiemy, władze miasta ostrożnie podchodzą do tych informacji, co nas cieszy.

To komentarz do pojawiających się informacji, jakoby Parkridge rozglądał się za inną lokalizacją galerii i rezygnował z placu przy ul. Kilińskiego.

Dlaczego budowa jeszcze nie ruszyła? – Na tym etapie musimy wykonać ścianę szczelinową. Można ją budować przy odpowiedniej pogodzie – tłumaczy Agnieszka Janas.
Nie podała jednak szczegółów dotyczących harmonogramu budowy. Powiedziała jedynie, że jest teraz rusza większość przerwanych na zimę inwestycji. Zadaliśmy rzeczniczce szczegółowe pytania. Chcemy wiedzieć m.in. czy termin oddania galerii do użytku jest zagrożony, czy to prawda, że sieci wycofują się z lokalizacji sklepów w tej galerii, i co z przebudową ul. Kilińskiego? Jak otrzymamy odpowiedź, poinformujemy.

Przeczytaj także: Budowa Focus Mall zagrożona?