To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Iniemamocni 2” w Heliosie. Weź udział w konkursie!

„Iniemamocni 2” w Heliosie. Weź udział w konkursie!

Od 13 lipca widzowie kin Helios w całej Polsce mogą poznać dalsze losy rodzinki, którą pokochali aż 14 lat temu! Z okazji premiery kontynuacji hitu z 2004 roku - najnowszej animacji „Iniemamocni 2” - sieć kin Helios zaprasza nie tylko przed ekrany, ale także do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest tygodniowy pobyt w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Polski - Dolinie Charlotty.

W tej super rodzinie przyszła kolej na zmiany… Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu!

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić i zachować bilet na dowolny seans filmu „Iniemamocni 2” w wybranym kinie Helios, a następnie pokazać na zdjęciu czym wyróżnia się rodzinka uczestnika konkursu i jakie są jej wyjątkowe umiejętności, talenty i zdolności. Jury doceni kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru!

29 lipca poznamy szczęśliwego zwycięzcę, na którego czeka tygodniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny (2+2) w ekskluzywnym hotelu Dolina Charlotty. Helios wyróżni także 10 prac, których autorzy otrzymają oryginalne zestawy filmowych gadżetów.

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów tej super rodzinki na premierowe seanse filmu „Iniemamocni 2” oraz do udziału w familijnym konkursie! Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie: www.helios.pl/iniemamocni_konkurs.