To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Giełda piosenki studenckiej coraz bliżej

Giełda piosenki studenckiej coraz bliżej

W najbliższych dniach rozpoczyna się 47. Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie. Tradycyjnie już, na Polanie Pod Ponurą Małpą zgromadzą się tłumy wielbicieli muzyki z gatunku krainy łagodności.

Impreza startuje już w czwartek 31 lipca. Uroczyste rozpoczęcie i odśpiewanie hymnu giełdowego zaplanowano na godzinę 17. Zaraz po nim na scenie pojawią się wykonawcy, zgłoszeni w konkursie uczestników. O godz. 20. wystartuje koncert nocny.


W piątek (1 sierpnia) w południe rozpocznie się konkurs dla najmłodszych „Od przedszkola do Giełdola”. Piątkowy wieczór uświetni grupa LABOLARE, która obchodzi 40-lecie istnienia, na scenie pojawią się m.in. Szymon Zychowicz, Browar Żywiec, Piotr Bakal, Leszek Kopeć, Maciej Służała, Ryszard Żarowski, Piotr Płaza, Piotr Pieńkowski i ZaMałoPiwa. W sobotę (2 sierpnia) o 15. w Parku Esplanada wystartuje „Giełda Miastu” a w nim bicie gitarowego rekordu świata w zespołowym wykonaniu piosenki turystycznej pod gołym niebem. Uczestnicy zagrają i zaśpiewają piosenkę „Rzeka”. O godz. 19. na polanie wystartuje koncert nocny. W niedzielę (3 sierpnia) w południe odbędzie się koncert laureatów a po nim nastąpi zakończenie giełdy.


Patronem medialnym imprezy są „Nowiny Jeleniogórskie”. Więcej szczegółów na temat 47. Giełdy można znaleźć na stronie gieldapiosenki.pl, szklarskaporeba.pl i nj24.pl.

 

Komentarze (2)

A good delete untility for the Nited kingdom services is offered with the Kontiki web site within the dev deal.
doudoune femme moncler http

Would you choose this any worldwide application therefore ipad 2 buy customers will take advantage of the bigger display screen?
long****p pas cher http