To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gdy jedne punkty likwidują, powstają następne

Fot.: KAS

W kwietniu i maju 2021 roku funkcjonariusze dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) skontrolowali 16 wytypowanych miejsc na Dolnym Śląsku.

Łącznie zabezpieczono 75 nielegalnych automatów do gier hazardowych oraz ponad 46 tys. złotych.

W kwietniu i maju 2021 roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej dolnośląskiej KAS skontrolowali lokale położone na terenie powiatów zgorzeleckiego, złotoryjskiego, bolesławieckiego, lubańskiego, jaworskiego, lwóweckiego, legnickiego, kłodzkiego, ząbkowickiego oraz miast Bolesławiec, Legnica, Zgorzelec, Wrocław, Polkowice, Głogów i Świdnica.

W kontrolowanych lokalach naleziono łącznie 75 automatów do gier oraz 46.225 zł. Znalezione urządzenia i pieniądze zostały zatrzymane. Skontrolowane punkty znane były już funkcjonariuszom, wielokrotnie prowadzano w nich czynności skutkujące zatrzymaniem nielegalnych automatów do gier hazardowych. Przypominamy,  oferowanie nielegalnych gier hazardowych w Polsce zagrożone jest wysokimi karami finansowymi oraz karą pozbawienia wolności do lat 3.

Gdy jedne punkty likwidują, powstają następne

Komentarze (4)

Bo trzeba robić tak jak w Singapurze 5 lat woda i na utrzymaniu rodziny a sprzęt na stos i przemielić czolgiem.
Zwykli ludzie nie grają tylko dilerzy narko.

Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie, co rusz KAS likwiduje miejsca nielegalnych gier hazardowych - a skąd te automaty właśnie się biorą? Spadają z nieba, wyrastają jak grzyby w lasach, czy też wjeżdżają zupełnie legalnie, bez żadnej kontroli? To nie papierosy, czy "perfumy", że można ukryć w oponach, bananach, więc co jest grane?

Produkują legalnie na Spółdzielczej .

Nienawidze PISu
Kocham PO i Tuska