To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gala NJ z koncertem Salsa Symfonicznie to już!

Gala NJ z koncertem Salsa Symfonicznie to już!

Gala Nowin Jeleniogórskich z rozstrzygnięciem wyborów Człowieka Roku i Plebiscytu Sportowego oraz wyjątkowym koncertem Salsa Symfonicznie już jutro, czyli w piątek, 26 stycznia 2018 r., o godz. 19.00. W jeleniogórskiej filharmonii trafają ostatenie opróby do jedynego w swoim rodzaju, karnawałowego spotkania z udziałem Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrekcją Szymona Makowskiego oraz gwiazdy wieczoru – Jose Torresa i jego zespołu Havana Dreams.

To będzie wyjątkowy wieczór. Na miłośników niecodziennych wrażeń czeka tradycyjna muzyka kubańska w symfornicznej oprawie. Nie zabraknie gorących rytmów i czarujących, nastrojowych brzmień zakorzenionych w kulturze dalekiej wyspy spowitej słońcem, aromatem kawy i zapachem cygar. Na jeleniórskiej estradzie wystąpi blisko pięćdziesięciu artystów. Wśród nich zjawiskowy Jose Torres - wirtuoz instrumentów perkusyjnych rodem z Kuby, słynący z niesamowitej spontaniczności, poczucia humoru, mnóstwa pozytywnej energii i świetnego kontaktu z publicznością, który z pewnością porwie nasza publiczność do wspólnej zabawy.

Pierwsza część galowego spotkania pełna będzie emocji związanych z rozstrzygnięciem nowinowych wyborów Człowieka Roku oraz plebuiscytów na Sportowca i Trenera Roku 2017. Na finalalistów walki o prestiżowe tytuły głosować można jeszcze tylko do południa w piątek, 26 stycznia.

Więcej informacji na ten temat w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej. Zapraszamy!

Gala NJ - Jose Torres.jpg