To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Finał konkursu Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2020

Finał konkursu Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2020

Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy XXIV Konkursu Jelenia Góra i Jeleniogórzanie.  

Finałowy akcent konkursu odbędzie się 11 września 2020 roku o godzinie 17.00 w Jeleniej Górze na Placu Ratuszowym przed galerią BWA, w której zaprezentowana zostanie pokonkursowa wystawa. Po części oficjalnej będzie można obejrzeć nagrodzone prace. Wszystko w warunkach pandemicznego reżimu sanitarnego. Pokonkursowa wystawa czynna czynna będzie tylko do 16 września 2020 roku.

Jury konkursu Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2020 oceniało 115 prac 27 autorów. Na wystawie pokonkursowej zaprezentowanych zostanie 29 prac 17 autorów.

Po raz pierwszy w swojej historii konkurs wykroczył tematycznie poza granice Jeleniej Góry, pozwalając fotografom także na spojrzenie na otoczenie miasta, czyli na całą Kotlinę Jeleniogórską wraz z otaczającymi ją górami i wszystkim co wiąże się z jeleniogórskim życiem kulturalnym. Prace zgłaszać można było do 15 lipca 2020 r. 

Więcej o konkursie w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej. 

Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2020 - Zaproszenie - nj24.jpg