To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Filmowa "Droga do raju" na pożegnanie lata

Filmowa "Droga do raju" na pożegnanie lata

To już ostatni filmowy akcent tegorocznego "Lata na bruku", realizowanego na odnowionym rynku we Wleniu. W programie wrześniowej "Jutrzenki o zmierzchu" pokaz kolejnego filmu, do którego zdjęcia powstawały we Wleniu i okolicach. W najbliższą sobotę, 19 września, w plenerowym kinie przy wleńskim ratuszu obejrzeć będzie można "Drogę do raju" w reż. Gerwazego Reguły. Początek seansu o godz. 19.00.  


"Droga do raju" to obyczajowa opowieść z elementami komediowymi rozgrywająca się w malowniczych plenerach okolic Jeleniej Góry, gdzie były kręcone zdjęcia. Film Reguły nie ma prostej akcji, składa się na nią cały splot różnych wydarzeń i zachowań ludzkich, ciąg epizodów i przeplatających się wątków, których wzajemne powiązania nie zawsze są dla widza zrozumiałe. W głównej roli wystąpiła Ilona Ostrowska, aktorka znana szerszej publiczności jako Lucy z serialu "Ranczo" – informuje filmpolski.pl.

Więcej na temat filmu, do którego zdjęcia powstawały m.in. We Wleniu, Pilchowicach, Łupkach, Pławnej i Lwówku Śląskim przeczytać można TUTAJ oraz na stronie oksit.wlen.pl.

W przypadku złych warunków atmosferycznych pokaz filmowy przeniesiony zostanie do sali widowiskowej Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki we Wleniu.

Uwaga! Ze względu na stan epidemii COVID-19 uczestników wydarzenia obowiązują obostrzenia sanitarne określone regulaminami udostępnionymi na oksit.wlen.pl oraz w miejscu imprezy.