To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dzisiaj poznamy przyczynę śmierci

Dzisiaj poznamy przyczynę śmierci

Rano rozpoczęła się sekcja zwłok zamordowanego ochroniarza i harfistki. Po jej zakończeniu dowiemy się, co było przyczyną ich śmierci.

Prokuratura wstępnie przyjęła, że przyczyną śmierci 27-letniej artystki było uduszenie, natomiast 60-letni ochroniarz zachłysnął się krwią.

Dowiemy się także, czy harfistka została wcześniej zgwałcona, bo pojawiły się takie domniemania. Kobieta leżała naga, miała skrępowane ręce i zakneblowane usta.

Komentarze (4)

Ponawiam swój apel, proszę o przywrócenie kary śmierci w Polsce, dla modrderców, gwałcicieli i pedofilów!

No dajcie spokój chłopakowi. Słowa nienawiści nic tu nie zmienią. Pewnie miał kiepskie dzieciństwo. Może mama go nie przytulała? Może tata przytulał zbyt mocno? Jestem przekonany że lekarze stwierdzą niepoczytalność i po dwóch latach pobytu w zakładzie zamkniętym chłopak wyjdzie na wolność i będzie cieszył się życiem.... A tak już tym razem na serio...... NA SZAFOT Z TYM ZWYRODNIALCEM !!!! Oj mam nadzieję że dosięgnie go sprawiedliwość. Już wiemy na pewno że nie będzie wymierzona przez sąd. Mogą dziada pilnować przez rok no może dwa. A później? Moim skromnym zdaniem wyrok pięciu lat pozbawienia wolności będzie dla tej szmaty wyrokiem śmierci. Choć istnieje możliwość że zwiesi się na kracie już w areszcie lecz to by była klęska.