W zawodach uczestniczyło 6 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Podopieczni trenera Jarosława Wichowskiego jak burza przeszli przez fazę grupową, pokonując 2:0 Górnika Złotoryja (bramki:Bartosz Kamiński i Antoni Przetacznik) i 1:0 Chojnowiankę Chojnów (Bartosz Kamiński).
W półfinale jeleniogórzanie zagrali z zespołem z Chojnowa i wygrali 3:0 po trzech golach Bartosza Kamińskiego.
W finale spotkali się z drużyną Football Academy Legnica. Po regulaminowym czasie mimo licznych sytuacji, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebne były rzuty karne, w których lepsi okazali się młodzi piłkarze z Legnicy.
Trzecie miejsce przypadło drużynie Górnika Złotoryja, a czwarte Chojnowiance Chojnów. Królem strzelców turnieju został zawodnik Karkonoszy Jelenia Góra-Bartosz Kamiński (5 bramek). Oprócz strzelców bramek Karkonosze reprezentowali: Gracjan Zakrzewski, Sebastian Gałek, Kacper Siwek, Jakub Bugalski, Michał Wrzal, Wiktor Kowalski.
Komentarze (2)
Tak chłopcy trzymać , będzie , jest i była KARKONOSKA siła !!!!!!!!