To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Co by tu jeszcze ukraść(2)…

KMP Jelenia Góra

Były już płyty ażurowe skradzione z pobocza, metalowe drzwi do bunkrów. Dziś piszemy o mniej pomysłowych złodziejach, bo kradzież starych szyn i podkładów kolejowych, to wręcz nagminne zjawisko. Dziwne, że są jeszcze punkty skupów, gdzie można taki towar spieniężyć.

Jak poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska, jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu karkonoskiego podejrzanych o kradzież elementów metalowych infrastruktury kolejowej. Ich łupem padło mienie o wartości około 1500 zł. Mienie zostało odzyskane. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu karkonos kiego w wieku 34 i 47 lat podejrzanych o kradzież. 21 kwietnia br. policjanci uzyskali informację, że za Kowarami w kompleksie leśnym  dochodzi do kradzieży elementów infrastruktury kolejowej z nieczynnej już linii. Funkcjonariusze w trakcie sprawdzania wskazanej linii kolejowej zauważyli dwóch mężczyzn w trakcie kradzieży. Byli to dwaj mieszkańcy powiatu karkonoskiego w wieku 34 i 47 lat.

Ich łupem padło 8 metrów bieżących szyn, 8 podkładów, nakrętki. Wartość skradzionego  mienia podmiot pokrzywdzony oszacował na około 1500 zł. Zostało ono w całości odzyskane. Mężczyźni zostali  zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kradzież grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (9)

Zapytać o wyznanie. Zapewne prawilne bogobojne rzymskie katoliki.

Raczej żymianie z izraela

U nas w powiecie lwóweckim to rozkradli wszystkie tory do Jeleniej góry i teraz jeżdżą kraść do innych powiatów.

Oby cię covid POpiescił....

[quote=KONOTACJA]Oby cię covid POpiescił....[/quote]

to oczywiście do idioty bolszewika!

wyjaśniają okoliczności zdarzenia, dobre...

Przez kogo został napisany ten artykuł? Jakiegoś chorego, czy pijanego? Jaki sens ma pisanie dwukrotnie tego samego? Słabo redakcjo... Słabo

A komu to można sprzedać?

Co by tu jeszcze ukraść. Takie m.in. pewnie pytanie postawili sobie twórcy i propagatorzy technologii kontroli umysłu. I teraz mają problemy...