Mowa o 29-latku, którego zatrzymała w sobotę rano policja w Karpaczu. - Mężczyzna włamał się do tramwaju, który stoi w Podgórzynie na pętli autobusowej – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Przygotował już elementy metalowe wartości ok. 500 złotych. Został zatrzymany zanim wyszedł z tramwaju. Mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem, za co grozi nawet do 10 lat więzienia.
Komentarze (1)
Nawet zabytek techniki jest łakomym kąskiem dla żuli?Mi wanne żeliwną z ogródka wywiezli!Karać np.jak jest prowadzona wywózka osiedlowa to ich zatrudnić-mają wprawę.