To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Boska Florence” - wakacyjny seans Kina Kobiet

„Boska Florence” - wakacyjny seans Kina Kobiet

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na kolejną odsłonę filmowego cyklu dla Pań z wyśmienitym filmem z Meryl Streep w roli głównej: „Boska Florence”. Jedno jest pewne – wspaniałe atrakcje oraz ten niebanalny tytuł sprawią, że w sierpniu na seansach Kina Kobiet będzie po prostu BOSKO!  

Sierpień to miesiąc, w którym żegnamy lato i sezon działkowicza... Dlatego też tym razem Kino Kobiet zaprasza swoje Fanki w ogrodniczkach z atrybutami ogrodnika typu: rękawiczki, wiaderka, konewki! Ponadto na Panie czekają konkursy z gatunku rozpoznawania warzyw, wąchania ziół oraz… konkurs pielenia!

Sierpniowy seans to także wspaniały film! Opowiada on historię Florence Foster Jenkins, która kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy miało dojść do koncertu w Carnegie Hall nawet jej oddany narzeczony wpadł w panikę… 

Już 24 lipca na seansie Kina Kobiet będzie można zobaczyć wyjątkowy film w gwiazdorskiej obsadzie: „Boska Florence”. Pierwszorzędna komedia, odjazdowe konkursy, towarzystwo wyjątkowych kobiet, nieziemska dawka humoru i świetna atmosfera – to właśnie Kino Kobiet. Zapraszamy!