To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bella Mafia wystąpi „Z miłości do chorych dzieci”

Bella Mafia wystąpi „Z miłości do chorych dzieci”

W czwartek, 31 stycznia, warto wybrać się do Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Bankowej. W sali widowiskowej, o godzinie 18.00, kabaret Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Bella Mafia zaprezentuje się w charytatywnym programie pn. „Z miłości do chorych dzieci”. Bilety w cenie 10 złotych są do nabycia w kasie JCK. 

Będą zbierane pieniądze na wsparcie rehabilitacji i opieki nad ciężko chorymi dziećmi z naszego regionu – podopiecznych domowego Hospicjum dla Dzieci. Na koncercie będzie dodatkowa możliwość pomocy poprzez wpłaty na konto lub wrzucanie pieniędzy do puszek po występie. Charytatywny występ organizuje Rotary Club Jelenia Góra Cieplice. Patronat honorowy sprawują prezydent Jeleniej Góry i burmistrz Miasta Kowary. Wśród patronów medialnych są „Nowiny Jeleniogórskie”.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci działa nieprzerwanie od 2007 roku. Obecnie opiekuje się 60 dziećmi, w tym kilkoro z naszego regionu w ich własnych domach, na całym Dolnym Śląsku. Do dyspozycji rodzin są pracownicy medyczni, niemedyczni oraz wolontariusze. To oni dbają o jak najwyższą jakość życia dziecka, a przed wszystkim, by nie towarzyszył mu ból. Walczą też ze strachem, przywołują radość nawet z najmniejszych rzeczy i uśmiech. Troską otaczani są także najbliżsi chorującego. Każdy z nas ma wpływ na to, jak będzie wyglądało życie chorego dziecka i jego rodziny. Poprzez uczestnictwo w koncercie Bella Mafii dołożymy swoją cegiełkę i z daru serca wesprzemy dzieciaki.

Dodatkowe informacje na www.hospicjum.wroc.pl i www.facebook.com/wroclaskie.hospicjum

Komentarze (1)

Szlachetny cel, brawo.