To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Alicja Majewska zaśpiewa w Jeleniej Górze

Alicja Majewska zaśpiewa w Jeleniej Górze

Koncert Alicji Majewskiej promujący jej najnowszą płytę "Wszystko może sie stać"  w poniedziałek 15 maja 2017 o godz. 19.30 w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze.

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Jej nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu - piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego - zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.
Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.
Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.
Bilety do nabycia:w kasie teatru,  tel. 75 642 81 20
Bilety grupowe: tel. 794 759 447, mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl , www.kupbilecik.pl, biletyna.pl
Bilety w cenie: 85,- 70,- 50,-