To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

6 milionów dla „Wysokiej Łąki”

6 milionów dla „Wysokiej Łąki”

Szpital otrzymał pieniądze unijne na remonty oraz dostosowanie oddziału gruźliczego.

- Podjęliśmy decyzję o przyznaniu Wojewódzkiemu Centrum Szpitalnemu (nowa nazwa połączonych szpitali) 5,3 mln. złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego z przeznaczeniem na remonty obiektu w Kowarach – mówi Jerzy Łużniak z zarządu województwa.

Za te pieniądze zostanie wykonany m.in. remont dachu, instalacji odgromowej, odwodnienie budynku, a także na kompleksowy remont oddziału gruźliczego.

Jak mówi J. Łużniak, cała inwestycja będzie kosztowała 6 milionów złotych, ale szpital nie zapłaci za nią złotówki. - Różnicę pokryjemy z budżetu województwa – mówi.

Komentarze (6)

Normalne jaja, producent doniczek podjął decyzję o przyznaniu pieniędzy. No paranoja , Beatka rozpieprzy każdą kwotę z kolesiami na zrobienie swojego folwarku. Pozdrawiam ozięble szpitalnych konfidentów i innych złodziei

Fajnie szykuje się prywatny folwark za nasze pieniądze rodzince B. No w końcu i prywatny kapelan też będzie.

Drżyjcie zlodzieje !!!!!!!

No tak, nie udało się z Centrum w Karpaczu to trzeba zrobić skok na inny szpital. Tym razem za publiczną kasę. PO remoncie tylko czekać aż Wysoka Łąka zostanie wydzielona ze szpitala a jej właścicielami zostaną B. Tylko żeby się w kadencji rządzących kolesiów zmieśclili...