To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

30-latek wyskoczył z trzeciego piętra. Przeżył

Śledczy z Bolesławca sprawdzają, dlaczego 30-letni mężczyzna wyskoczył wczoraj z okna budynku na trzecim piętrze. Został on w bardzo ciężkim stanie przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w miejscowości Trzebień koło Bolesławca. Wiadomo, że mężczyzna był u swojej konkubiny i doszło tam do awantury. W pewnym momencie otworzył okno mieszkania, które znajduje się na trzecim piętrze i wyskoczył z niego. Mężczyzna ma poważne urazy nóg i kręgosłupa. Lekarze podjęli natychmiastową decyzję, aby przetransportować go do specjalistycznego szpitala w Zielonej Górze. Sprawę wyjaśniają śledczy z Bolesławca.

Mężczyzna jest znany bolesławieckiej policji. Odbywał już karę więzienia.
 

Komentarze (4)

Dziwne już prowadzą śledztwo! Po śmierci Leppera (w piątek) sekcje zwłok przeprowadzono w poniedziałek. Co jeszcze dziwniejsze to policja nie nie wie dlaczego wyskoczył. W Warszawie pół godziny po znalezieniu ciała, wszyscy wiedzieli, że to samobójstwo. Cuda panie cuda.

Prowadzą śledztwo bo to ich znajomy, napisali powyżej że jest znany policji" jakie to ma znaczenie że był karany? Człowiek wyskoczył z okna pewnie w celach samobójczych i ten wątek jest najważniejszy, a nie gdzie przebywał wczesniej.

ale wy piszecie pierfoly... byliscie tam i widzieliscie wszystko, slyszeliscie? bo ja tak.. i wiecie co? jak nie jestescie czegos pewni na 100% to nie wypisujcie bzdur i nie mydlcie oczu innym ludziom...30latek? no nie to mnie najbardziej rozsmieszylo.. poprostu zalosne.. dziennikarstwo schodzi na psy..gorzej niz na jakims forum plotkarskim.. ;/

zgadzam się z poprzednikiem. żałosne