To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Pekin” rośnie w siłę

„Pekin” rośnie w siłę

Mówią o nich „Pekin”. Jest ich 30, może 40. Mają po 15-17 lat. Przychodzą na stację paliw Tesco: kradną, zaczepiają klientów, a ostatnio skatowali swojego kolegę. Ochrona hipermarketu rzadko prosi o pomoc policję, policja tym, co się dzieje, jest zaś zaskoczona.

Kilka dni temu nad ranem kilkunastu młodych ludzi goniło około 30-letniego mężczyznę. Dopadło go przed stacją paliw Tesco.

- Kopali go, skakali po nim, wybili mu zęby - opowiada jeden ze świadków zdarzenia. - Pracownicy stacji nacisnęli tak zwany przycisk napadowy i schowali się. Wszystko zostało nagrane przez kamery przemysłowe.

Policja i karetka pogotowia przyjechały na miejsce już po ośmiu minutach. Sprawcy uciekli, ofiara odmówiła informacji, kto i dlaczego ją pobił.

- Ponoć to był taki „damski bokser” - słyszymy. - Uderzył w twarz siostrę jednego z chłopaków z Lwóweckiej, więc się zebrali i zemścili.

Całość w najnowszych „Nowinach Jeleniogórskich” nr 30/10.

Komentarze (15)

Frajerów tego pokroju należy napierdalać.Smaciaż miał i tak dużo szczęśćia można wręcz powiedzieć że się mu upiekło.Jeżeli kiedykolwiek jeszcze sprawisz przykrość koleżance nawet werbalnie to doświadczysz DejaVu

debilny kometarz 15 na jednego cioty z pekinu

pekin to same cioty. oni sa silni tylko 6 na 1. Jak trzeba solo to juz inna bajka

Ten cały Pekin to zrównać z ziemią tam jakiś napalm zrzucić i święty spokój by był a nie jeszcze darmozjadom odbudowywać nich się do roboty wezmą nieroby. tam mieszkają same śmierdziele co potwierdza zapach he he. Nudzą się gnoje to zaczepiają innych tęsknię za ZOMO

@maryha! Co za słownictwo???! ... werbalnie???! ... skąd u ciebie takie słowo???
..................
Panowie i Panie z Nowin, a może tak filtr na słowniku? ;]

Cioty z pekinu

To dzieci patologiczne uzależnione od wszystkich używek i nie da się ich już resocjalizować znanymi człowiekowi sposobami bo są tak wynaturzone że jedynie najlepszym rozwiązaniem jest ich utylizacja w najbliższej spalarni.

maryha - będziesz następny :evil:

Ja tam wiele razy przechodziłem przez "Pekin" (a jeszcze wcześniej kiedy odbywałem służbę wojskową to wystarczyło "wyskoczyć za mur" żeby kilka flaszek kupić)I jeszcze żyję i jakoś nigdy na szczęście nic złego ze strony mieszkańców "Pekinu" mnie nie spotkało. Może po prostu wystarczy ich nie prowokować?

co jakie k*** 6 na 1 pajacu ;] brak ci kolegow...? moze h***a w d***?? ..
pozdro Pekinczyki :)

pekin jest zajebioza mieszkam tam

~ Jelonkowy *Pekin jest fajny ! .. bo tam mieszkaja ludzie ! ~ Poprawa jest nawet przewidziana,to cudowna moc wody swieconej od Ksiedza ! ..*hmm przybedzie fajnych dzeci
.. niekoniecznie od kapusty pekinskiej

takie jesteś cwaniaki to ku*wa chodźcie 23.02.14 chodźcie wszyscy na mnie dam rade i ludzie nie będą sie już bać !!! C H O D Ź C I E S Z M A T Y

:) ale z nich kutasy

TYLKO WIELKI PEKIN