To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Juniorzy z Głogowa górą w hicie kolejki z Karkonoszami

Juniorzy z Głogowa górą w hicie kolejki z Karkonoszami

W niedzielne popołudnie (12 maja) na jeleniogórskim boisku o punkty w drugiej lidze wojewódzkiej B1 walczyli juniorzy młodsi dwóch najlepszych drużyn dolnośląskich rozgrywek. Ciekawą i zaciętą konfrontację wygrali 2:1 (1:0) chłopcy z Chrobrego Głogów. Liderzy tabeli i pokonany zespół wicelidera, Karkonoszy mają już niemal zapewniony awans do I ligi.

W 13. minucie przyjezdni prowadzili 1:0 po golu Gracjana Antkowiaka. Po zakończeni pierwszej połowy meczu sędzia główny Kamil Snacki ocenił, że z gry zdecydowanie lepsi byli zawodnicy Karkonoszy. Stworzyli więcej sytuacji podbramkowych, niestety nie zamienili ich na bramki. Skutecznie interweniował bramkarz Chrobrego Bartek Szafer. W końcówce jeden z obrońców gości wybił piłkę z linii bramkowej.

W 65. minucie Karkonosze wyrównały na 1:1 po kontrowersyjnym rzucie karnym. podyktowanym za podstawienie rywalowi nogi w polu szesnastki) i egzekwowanym przez Jakuba Firmantego. Wynik w 87. minucie po efektownym rzucie wolnym ustalił Oskar Szałecki.

- Nie był to najlepszy mecz mojej drużyny juniorów młodszych (wyłącznie z rocznika 2003). Wynik jest lepszy niż gra, która dziś chłopcy zaprezentowali. Stać ich na lepszą jakość gry. W pierwszych 25 minutach spotkania były składne akcje i dużo okazji na bramki, potem trochę zabrakło determinacji w poczynaniach ofensywnych i defensywnych. Chłopcy zbyt szybko uwierzyli, że mecz potoczy się łatwiej niż przypuszczali. Karkonosze złapały wiatr w żagle i przez pewien czas grały lepiej niż my. Pod koniec meczu juniorzy Chrobrego pokazali na co ich stać i charakter. Pod kątem piłkarskim wyglądamy najlepiej w tych wojewódzkich rozgrywkach – podkreślił trener głogowian Sebastian Górski.

- Juniorzy Karkonoszy rozegrali dzisiaj bardzo dobre spotkanie i zasłużyli na wielkie brawa – powiedział na gorąco po ostatnim gwizdku trener ekipy Karkonoszy Jacek Kołodziejczyk. - Oddali serce na boisku, przebiegli potężną ilość kilometrów, byli zdeterminowani, żeby wygrać. Umiejętnościami nie odbiegali od liderów tabeli. Mamy sześć punktów przewagi nad legnicką Miedzią w ośmioklubowej lidze i jeszcze cztery mecze do rozegrania. Chrobry ma nad nami trzy „oczka” przewagi i jeszcze jeden mecz zaległy.  

kjg_chg_STOB (1).JPG
kjg_chg_STOB (2).JPG
kjg_chg_STOB (3).JPG
kjg_chg_STOB (4).JPG
kjg_chg_STOB (5).JPG
kjg_chg_STOB (6).JPG
kjg_chg_STOB (7).JPG
kjg_chg_STOB (8).JPG
kjg_chg_STOB (9).JPG
kjg_chg_STOB (11).JPG
kjg_chg_STOB (13).JPG
kjg_chg_STOB (14).JPG
kjg_chg_STOB (15).JPG
kjg_chg_STOB (16).JPG
kjg_chg_STOB (17).JPG
kjg_chg_STOB (18).JPG
kjg_chg_STOB (20).JPG
kjg_chg_STOB (21).JPG
kjg_chg_STOB (22).JPG
kjg_chg_STOB (23).JPG
kjg_chg_STOB (24).JPG
kjg_chg_STOB (25).JPG
kjg_chg_STOB (26).JPG
kjg_chg_STOB (27).JPG
kjg_chg_STOB (28).JPG
kjg_chg_STOB (30).JPG
kjg_chg_STOB (31).JPG
kjg_chg_STOB (32).JPG

Komentarze (2)

what is a doctor stilnoct.mycindr.com drugs that are depressants