To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Znowu alarm bombowy w sądzie

Znowu alarm bombowy w sądzie

Na równe nogi postawił dzisiaj pracowników sądu mężczyzna, który zadzwonił rano z informacją o podłożonej bombie. To już drugi taki alarm w tym miesiącu.

– Ktoś zadzwonił rano do sądu i powiedział, że w budynku jest bomba – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Przerwano trwające rozprawy, do budynku nie wpuszcza się nikogo. Prezes sądu zastanawia się, czy zarządzić ewakuację. Wiele wskazuje na to, że jest to fałszywy alarm. Podobnie, jak to miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Wówczas informację o bombie przekazano drogą mailową. Wtedy zarządzono ewakuację, zamknięto odcinek Alei Wojska Polskiego, budynek przeszukali saperzy. Niczego podejrzanego nie znaleziono.

 

AKTUALIZACJA

Przeszukanie sądu zakończono o godzinie 14.50. Podobnie jak poprzednio, niczego podejrzanego nie znaleziono.

bomba1.jpg

Komentarze (11)

Jest coś takiego jak monitoring , prześwietlanie torebek i siatek w sądach, ciecie i ochroniarze jacyś umundurowani i co, nadal nie potraficie sobie z tym poradzić? Podobnie jak z większością spraw leżącą w zakresie obowiązków.

Najbardziej urodziwą sędzią w Jeleniej Górze jest Liliana Gambal.
W dodatku ta jej uprzejmość podczas prowadzenia rozpraw. Niesamowity takt i kultura osobista.

Tylko złośliwcy mówią co innego, że sędzia Gambal jest nieobiektywna, nielubiana i źle traktuje ludzi podczas rozpraw.

To jakies jaja sa, zeby byle ***** mogl wypedzic ludzi z sadu i zatrzymac ruch jednym glupim telefonem albo mailem. Zlapali chociaz tego sprzed tygodnia czy dwoch?

do 14.05 Nie znależli bo .... zainteresowany sam się nie zgłosił. A powinien się zgłosić i sam dobrowolnie poddać się każe.

albo karze

jaki sąd taki zamach :)

Ktoś próbuje zwrócić uwagę na ten sąd, żeby media zaczęły o nim mówić. Takie cyrki co się tam wyprawia przechodzą wszelkie wyobrażenie...To nie jest sąd, to jest buda, w której sędziowie zasługują tylko na wyrzucenie z posady, bo z "wysokim sądem" nie mają nic wspólnego.

ale relacja foto wprost ponad wszelkimi standardami :D

że nie znalazł się dowcipniś,ktory by zadzwonił że w ratuszu jest bomba:)

Już widzę te tłuste dupska,jak z niechecia odrywają sie od stołków,a wszelkiej maści doradcy,jako pierwsi kryją się po bramach:)))

heh dobre