To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Znany tancerz zatrzymany bez "prawka"

Znany tancerz zatrzymany bez "prawka"

Jan K. to znany w Polsce tancerz i celebryta, który występował między inny w TVN-owskim „Tańcu z gwiazdami”, gdzie tańczył z Edytą Górniak. W miniona niedzielę dał jednak inny popis - kierował samochodem bez uprawnień, bo stracił prawo jazdy za kierowanie "pod wpływem". Wkrótce odpowie więc przed lwóweckim sądem za złamanie sądowego zakazu. Mężczyzna został w niedzielę zatrzymany przez policję w Lwówku Śląskim na ulicy Betleja. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna poddał się dobrowolnie karze. Sprawą zajmie się lwówecka prokuratura. Swoją drogą ciekawi jesteśmy, czy panowie policjanci zaprosili pana Janka do poloneza?


Komentarze (10)

Ojoj wielkie wydarzenie.Jeden eksportowy ze Lwówka od 10-ciu lat jeżdzi na kupionym prawie jazdy,bo poprzednie zatrzymali mu za wypadek po pijaku ,koledzy z policji o tym wiedzą i dlatego ...... włos z głowy mu nie spadnie.

jANEK TRZYMAJ SIĘ I DALEJ TAK UROCZO UŚMIECHAJ SIĘ.TRZYMAMY KCIUKI ZA NOWĄ EDYCJĘ-TERAZ MASZ KRYSZTAŁOWĄ KULĘ,BO WIĘCEJ BĘDZIE SMS-ÓW

jak by w kogos przyp***il to by mu zniknol gupkowaty usmieszek z zapyzialej mordy frajer dla cwela i tela

Wydarzenie na miarę lokalnego grajdoła. Wystarczy że delikwent, delikwentka pokaże sie w TV i od razu celebryta. Od tej chwili wszystko co robi jest niesłychanie ważnym wydarzeniem którym pasjonować sie musi cały kraj. Janek jest zapewne sympatycznym człowiekiem, ale też tylko tancerzem. Politycy którzy są reprezentantami narodu wyczyniają nie takie rzeczy i już sie wszyscy przyzwyczaili że to jest ok i że nic im nie można zrobić.

Miejsce przestępców którzy nie stosują się do sądowych zakazów jest w więzieniu. Nie ważne czy to tancerz czy inny człowiek. Tym bardziej jak celebryta

10 lat ciurmy !!!

Miał i tak facet szczęście, że nie trafił wcześniej na Gipsiaka. Mogło się to wtedy źle skończyć dla... telewizji.

Co Ty Jacek K. mieszasz pojęcia .Gipsiak to przestępca , dealer narkotykowy i oszust " bankowiec" żerujący na biedzie ludzkiej.

Lecz się człowieku.Co g****emu po rozumie jak go nie ma.Popieram arista prawdę piszesz