To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zmiana naczelnika Karkonoskiej Grupy GOPR

Zmiana naczelnika Karkonoskiej Grupy GOPR

Sławomir Ejsymont odwołany został z funkcji Naczelnika Grupy Karkonoskiej GOPR.

Decyzję w tej sprawie podjął 13 września Zarząd GK GOPR. Prezes Zarządu Przemysław Ćwiek odmawia wyjaśnienia przyczyn odwołania naczelnika, który od około roku pełnił swoje obowiązki. Przekonuje, że za wcześnie jeszcze na publiczne mówienie o powodach poważnej zmiany kadrowej, która póki co traktowana jest jako wewnętrzna sprawa organizacji. Zapewnia jedynie, że przyczyny decyzji mają charakter merytoryczny, a zmiana na stanowisku naczelnika nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie służby górskiej. Obowiązki Naczelnika GK GOPR pełni obecnie Olaf Grębowicz. S. Ejsymont jest jego zastępcą.

Komentarze (11)

Czy jestem bezpieczny w górach,po waszych pierepałkach stanowiskowych.

a czy to nie są polityczne porządki?

GOPR jest organizacją publiczną. Wszystko co dzieje się w tej organizacji- a dzieje się źle- jest sprawą publiczną. Decyzja jak najbardziej słuszna. Należało zrobić to zraz po mianowaniu tego pana na to stanowisko. gratulacje dla Zarządu.

Jest dobra decyzja Zarządu Głównego GOPR p. Ejsymont wielu ludzio (na swojej drodze życia) zalazł za skórę.
Ale tak naprawdą to co obecnie robi GOPR - czyli głównie organizuje pracę ZAWODOWYCH RATOWNIKÓW jest ZBYTECZNE. Tych ratowników należy włączyć do Straży Pożarnej - która w Polsce zajmuje się profesjonalnie wszelkim ratownictwem. GOPR niech będzie taki jaka jego nazwa - czyli OCHOTNICZY - wspierający. !!!!!

czego tutaj gratulować Zarządowi, przecież to Zarząd go na to stanowisko powołał!!!?

pytam bo go znam z widzenia...

przyszla kryska ma ejsymonta.Tos sie na szefowal slawciu,znowu na bruk mordeczka wyleciala.pozdrowienia od kumpli

Maciej Abramowicz (pseudo Rumcajs) przebiera nerwowo krótkimi nóżkami i chce koniecznie zostać jeszcze raz naczelnikiem GPOPR-u. Prawda jest taka,że Abramowicz ledwo przyzakładową zawodówkę skończył, wiedzy żadnej nie ma, i przepadł w wyborach, bo podpadł Jerzemu Pokojowi za nielojalność.

Maciek Abramowicz zawsze może szkołę średnia skończyć. Będzie miał problem z maturą, bo to już nie na jego głowę.