To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zlikwidowali dużą plantację konopi

Zlikwidowali dużą plantację konopi

2500 krzewów konopi indyjskich, 4,5 kg gotowego narkotyku w nieczynnym pensjonacie pod Bolesławcem ujawniła tamtejsza policja we współpracy z katowickim oddziałem Centralnego Biura Śledczego.

 

Zatrzymano 4 osoby (w wieku od 22 do 55 lat) na stałe zameldowane w województwie łódzkim, które w małej miejscowości pod Bolesławcem założyły plantację konopi indyjskich. W pomieszczeniach dawnego pensjonatu prowadzono wysokowydajną uprawę - ujawniono 2500 krzewów. Znaleziono też odczynniki chemiczne służące uprawie konopi. W przygotowanej, dobrze wyposażonej suszarni na terenie obiektu znaleziono 4,5 kg marihuany gotowej do porcjowania i sprzedaży. Uprawiane konopie i marihuana pozwoliłyby na przygotowanie narkotyków o wartości blisko 2 mln zł. Przy jednym z zatrzymanych znaleziono broń palną wraz z amunicją.  Za produkcję środków odurzających i wprowadzanie ich na rynek zatrzymanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Troje z nich trafiło na 3 miesiące do aresztu.

boles_plant_8.jpg
boles_plant_4.jpg

Komentarze (16)

bić cweli jak popadnie aż im zioło drugą stroną wyjdzie!

c*** MELON NISZCZY KONKURENCJE NA TERENIE

Ty barman a Ty co się tak uparłeś na tego Melona ?

brawo policja. gonić ćpunków i dilerkę

człowiek normalnie pracuje i mu na nic nie starcza, a tutaj ćpunki i dilerki wożą się furkami za parę złotych. Wielkie brawa dla policji!!!!!!!!!!!!

Jak wyzej Piotrek Celejowski z Piechowic handluje amfetamina.W Michalowicach u mamuski chowa towar.

Ciekawa inicjatywa. Forum jako miejsce anonimowych donosów. Może to jakaś metoda?

zalegalizować i po sprawie

zutylizować, zakopać i po sprawie

A mamusia mieszka w Michałowicach na Śnieżnej numeru nie pamiętam:)))

pewnie sam sobie odpowiesz na pytanie jak to mozliwe ze morda caly czas lata a nni garuja. ciekawe czemu ta policja taka przychylna?
Zreszta sypianie z żona najlepszego kumpla ktory siedzi w wiezieniu to okaz bezkranosci. blek pewnie zebami kraty gryzie

nie wiem jak wy, ale ja o romansie Mordy z bilkowa wiem wszystko. zreszta jak spora grupa osob w naszym mescie. zastanawia mnie tylko jaka trzeba byc kanalia, zeby cos takiego zrobic.
Zreszta bilkowa tez swieta nie jest. Morda jedyny nie byl. a teraz w stolycy pracuje ;)

Sebek, mowilem ci to w twarz ale napisze tez tutaj. ty baran jestes. droga fure masz, fajna dzewczyne. ale baran z ciebie do potegi. jak mozesz mordeczko, to napisz, nawet anonimowo jak ty bilkowi w oczy mozesz patrzec po tym jak mu zone zrobiles.

Ciebie także zrobię......hihihii