To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zespół Jakubika zagra w Jeleniej Górze - Uwaga! Zmiana terminu koncertu

Zespół Jakubika zagra w Jeleniej Górze - Uwaga! Zmiana terminu koncertu

Muzyczna formacja Dr MISIO, której jednym z twórców jest znany aktor Arkadiusz Jakubik, wystąpi w piątek, 31 marca, w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Początek koncertu o godz. 19.00.

Grupa Dr MISIO powstała z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. W składzie zespołu są także Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis i Jan Prościński. Członkowie grupy klasyfikują swoją muzykę jako zabawowy rock & roll. W styczniu 2013 roku zespół opublikowała w serwisie YouTube swój pierwszy teledysk do utworu „Młodzi”, wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. Tego samego roku grupa podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska oraz zrealizowała także teledysk do utworu „Mentolowe papierosy” w reżyserii Bartosza Piotrowskiego, w którym poza muzykami zespołu wystąpiły również Katarzyna Zielińska, Katarzyna Wzorek oraz Paula Urbanek.
W marcu 2013 roku ukazał się debiutancki album studyjny zespołu, zatytułowany „Młodzi”. Nagrania zrealizowano w Elektra Studio Adama Toczko. Za produkcję muzyczną odpowiadał Olaf Deriglasoff . W 2013 grupa otrzymała nagrodę dziennikarzy podczas Festiwalu Sopot TOPtrendy oraz wystąpiła na festiwalu w Jarocinie. W 2014 roku zespół wystąpił podczas dwudziestej edycji Przystanku Woodstock. Tego samego roku ukazał się drugi album studyjny grupy, zatytułowany „Pogo”. Za produkcję muzyczną ponownie odpowiadał Olaf Deriglasoff. W kwietniu 2017 roku ukaże się ich trzeci album, który zespół promował będzie podczas koncertu w Jeleniej Górze 31 marca .
Bilety do nabycia w sekretariacie JCK (ul. Bankowa 28/30) oraz na www.jck.pl.

Uwaga! Dla Czytelników NJ mamy zaproszenia na ten własnie koncert. Informacja, jak można je zdobyć, w "Nowinach Jeleniogórskich" z 28 marca 2017 r. 

UWAGA!

Jeleniogórskie Centrum Kultury  informuje, że z przyczyn niezależnych od Organizatora planowany na 31 marca koncert zespołu Dr MISIO zostaje przeniesiony na sobotę, 13 MAJA 2017 r. Zakupione bilety i zaproszenia zachowują ważność.
Osoby chcące zwrócić bilety mogą to zrobić w kasie JCK na ul.Bankowej 28 od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 lub w przypadku zakupu na stronie internetowej poprzez przesłanie prośby o zwrot pieniędzy za bilet na adres jck@jck.pl (UWAGA! W przypadku żądania zwrotu pieniędzy na konto niezbędne jest podanie numerów rezerwacji biletów).