To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ze Straussem przez Wiedeń - koncert w Cieplicach

Ze Straussem przez Wiedeń - koncert w Cieplicach

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już 15 lutego 2020 r. o godz. 18.00 na scenie Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze - Cieplicach! Nie może tam Państwa zabraknąć!

Koncert „Ze Straussem przez Wiedeń” to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak "Wielka sława to żart", "Usta milczą, dusza śpiewa", "Twoim jest serce me", "W rytm walczyka" w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy "Czardasz" Montiego czy "Taniec węgierski" Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Bilety w cenie 65zł do nabycia w kasie Teatru oraz online w serwisach www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl
W przypadku biletów grupowych prosimy o kontakt - tel. 609047163 lub agencja.muzykanty@gmail.com   

ZSPWM

Ze Straussem przez Wiedeń (1).jpg
Ze Straussem przez Wiedeń (2).jpg
Ze Straussem przez Wiedeń (3).jpg
Ze Straussem przez Wiedeń (4).jpg

Komentarze (1)

Już mam bilety, nie mogę się doczekać.