To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zapisy do Półmaratonu Jeleniogórskiego

Zapisy do Półmaratonu Jeleniogórskiego

Można już zgłosić swój udział w siódmej edycji Półmaratonu Jeleniogórskiego na dystansie 21,097 km (przewyższenia 200 metrów) i w Jeleniogórskiej Dziesiątce (dystans 10 km, przewyższenia 50 metrów). Imprezę ze startem z cieplickiego Placu Piastowskiego zaplanowano 7 kwietnia 2019 roku.

- Dla wielu zawodniczek i zawodników oba biegi będą dobrym o mocnym wejściem w kolejny sezon. Wymagająca, ale piękna trasa półmaratonu na jednej rundzie poprowadzi drogami z widokiem na Karkonosze. Uczestnicy ubiegłorocznych biegów (na zdjęciach), wspominają wspaniałą atmosferę, słoneczną wiosenną pogodę i ośnieżone góry. Finiszowe metry znów na ścieżkach Parku Zdrojowego. Limit czasu na pokonanie „połówki” wynosi trzy godziny, „dychy” półtorej godziny – mówi Bolesław Kozłowicz.

Nowość tegorocznej edycji to nagrody finansowe w klasyfikacji
open na obu dystansach. Tym razem nagrody open i miejsca na podium w kategoriach wiekowych nie będą się dublować. Będzie też klasyfikacja drużynowa.

Od początku stycznia do końca tego miesiąca obowiązujące wpisowe na półmaraton to 55 złotych, na 10 km – 50 złotych. Potem opłaty wzrosną. Rozszerzony pakiet startowy z koszulką można sobie zapewnić od 70 złotych. Do 15 marca Mastersi startujący w kategoriach 60 plus i rodzice biegnący z wózkami zapłacą tylko 45 złotych. Na mecie na wszystkich startujących czekać będą pamiątkowe medale, ciepły posiłek, bufet, depozyt i szatnie. Każdemu chętnemu biuro zawodów wydrukuje dyplom uczestnictwa.

Zapisy i regulamin oraz więcej szczegółów i informacji na stronie https://superbieg.pl 

-1-.jpg
-2-.jpg
-3-.jpg
-4-.jpg
-5-.jpg
-6-.jpg
-7-.jpg
-8-.jpg
-9-.jpg
-10-.jpg
-11-.jpg
-12-.jpg
10 km Trasa.png
10 km Profil.png
21 km Trasa.png
21 km Profil.png

Komentarze (4)

grabek promouszyn czyli foliówka run :-)

Jednego czego nie cierpię to podnoszenia cen na różnego rodzaju biegi, zawody, w dniu zawodów owszem ale nie wcześniej. Przez takie coś odechciewa się biegania w takich zawodach.

A jaki masz z tym problem ? chcesz taniej zapłac wcześniej. A Ja nie cierpie takiego marudzenia !

Zawsze można wygrać i dostać sam puchar w nagrodę ☺️