To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zagrają charytatywnie w „Żeromie”

Zagrają charytatywnie w „Żeromie”

Uczniowie, absolwenci i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze wystąpią na VIII Koncercie Charytatywnym „zerom 4 me”. Odbędzie się on w czwartek 18 lutego.

 

Koncert odbędzie się w auli szkolnej, początek o godz. 18. W programie, oprócz wspomnianych atrakcji, będą także licytacje przedmiotów, podarowanych przez lokalnych artystów. Dochód z tego przedsięwzięcia będzie przeznaczony na fundusz stypendialny oraz nagrody dla uczniów szkoły. Organizatorem jest rada rodziców, dyrekcja i grono pedagogiczne oraz samorząd uczniowski.

Komentarze (1)

Organizatorzy Gali po raz kolejny rozczarowują zwykłym brakiem taktu. Nie potrafię zrozumieć dlaczego w internetowym katalogu zamieszczonym na stronie Żeroma (link: http) nazwiskami opatrzono prace artystów, których uznano za "zawodowych", natomiast prace uczniów i absolwentów, którzy dobrowolnie oddali je z przeznaczeniem na cel charytatywny, funkcjonują jako dzieła anonimowe. Gdzie tu szacunek do cudzego wysiłku i niewątpliwie szlachetnego gestu?

Postępowanie organizatorów zwyczajnie zniechęca do udziału w licytacji.