To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zaginął Roman Janiec. Policja prosi o pomoc

Zaginął Roman Janiec. Policja prosi o pomoc

Rodzina i policja poszukuje Romana Janiec, mieszkańca Płóczek koło Lwówka Śląskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 8 lipca 2011 roku i do dnia dzisiejszego nie wrócił. Nikt z rodziny nie ma z nim kontaktu.

Dwa dni temu mieszkańcy Płóczek, policjanci i strażacy przeszukiwali okoliczne lasy, aby sprawdzić, czy tam przypadkiem nie ma mężczyzny. Policjanci biorą pod uwagę każdą ewentualność. Raczej mało jest prawdopodobne, aby 54-letni Roman Janiec uciekł z domu. Mieszkańcy Płóczek rozklejają plakaty i szukają w każdy możliwy sposób zaginionego.
Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, waży około 60-70 kg, włosy koloru ciemnego, oczy szare, twarz szczupła z wąsami. W chwili zaginięcia Roman Janiec ubrany był w sportową kurtkę kolory granatowego, rozpinaną na zamek. Mężczyzna miał na sobie pantofle w kolorze jasnobrązowym.

Jeżeli ktoś widział zaginionego i może mu pomóc proszony jest o kontakt z rodziną pod numerem telefonu 757846216 (siostra zaginionego). - Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać informację na temat tego mężczyzny. Być może ktoś go widział 8 lipca, a nawet najmniejsza informacja może nam pomóc. Można dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112 - mówi Marek Madeksza, rzecznik prasowy lwóweckiej policji.

 

Komentarze (1)

dzisiaj mowili w sklepie ze ktos go widział w Pławnej był bardzo zarosniety i podobny do niego