To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zagadkowa śmierć o 6 rano

Pracują nad tym policjanci z Lwówka Śląskiego, którzy znaleźli nieżyjącego mężczyznę w jednej z komórek gospodarczych w dawnych Płakowicach. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Krzysztof F. został zatrzymany we wtorek w Zbylutowie koło Lwówka Śląskiego. Miał około 1 promila alkoholu w organizmie. Krzysztof F. został przewieziony na komendę policji w Lwówku Śląskim. - Funkcjonariuszowi, który kontrolował 41-latka odmówił posłuszeństwa alkomat. Przyjechał razem z zatrzymanym kierowcą do komendy, aby przebadać go drugim alkomatem – relacjonuje Marek Madeksza.

Później policjant odwiózł Krzysztofa F. prosto do domu, aby ten nie wracał w stanie nietrzeźwym pieszo do swojego domu. - Słyszał jeszcze rozmowę Krzysztofa F. z jego kolegą. Umawiali się do pracy, mieli jechać na drugi dzień pociągiem – dodaje Marek Madeksza.

Wczoraj o godzinie 6 rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że 41-letni mieszkaniec Lwówka Śląskiego popełnił samobójstwo. Okazał się nim...Krzysztof F. Jego ciało znaleziono w szopie, powiesił się. Policjanci sprawdzają każdy szczegół tej sprawy i zabezpieczają obecnie wszystkie ślady. Krzysztof F. nie wykazywał jakiś zewnętrznych objawów depresji. Dzień wcześniej nic nie wskazywało na to, że może targnąć się na swoje życie. Dlatego śledczy badają każdy wątek tej sprawy.

Mieszkańcy twierdzą, że miał kłopoty finansowe. Chodziło o dziesiątki kredytów i pożyczonych pieniędzy, których nie mógł oddać. Krzysztof F. nie był wcześniej notowany przez policję, nigdy nie był też zatrzymywany w czasie jazdy po alkoholu.

Komentarze (8)

Firmy windykacyjne zaszczuły go na śmierć. Odpoczywaj w spokoju!

Przykre jak cholera!Długi i brak pomysłu jak z nich wyjść. już nie jednego do depresji doprowadziły.

co wy gadacie kto go zaszczół, jakie kredyty jakie dziesiątki piszecie bzdury panie redaktorze prosze sprawdzic informacje a nie pisać bzdury nie zna pan czlowieka a pisze nie prawdziwe informacje ja tego czlowieka bardzo dobrze znalem zawsze usmiechniety ,pracowity,kochający czlowiek zawsze wyciagał dłon aby pomuc potrzebującemu a wy ty oszczerstwa piszecie na miejscu żony podałbym do prokuratury za takie coś to jest nie wyobrażalne jak można człowieka opisać w taki sposób nie sprawdzając informacji oczywiście żone po wszystkim poinformuje o tych oszczerstwach !!!

a może tak czytanie ze zrozumieniem poćwiczyć? i ogólnie język polski?

co pan tu za bzdury pisze znał pan Krzysia nie bo skąd usłyszał pan że stała się tragedia to co zrobimy sensację a żeby było ciekawiej to ją upiększymy nie ważne że zrobimy tym krzywdę rodzinie ważne że moja strona będzie częściej oglądana Wie pan co nie życzę panu źle ale jeżeli coś takiego przydarzy się w pańskiej rodzinie ja osobiście to opiszę tak jak pan to opisał i może w końcu coś pan zrozumie

czy używanie znaków interpunkcyjnych boli? i czytanie ze zrozumieniem również? Przeczytajcie artykuł raz jeszcze i proszę, POMYŚLCIE!!!!

Na początku może naucz się człowieku pisać gramatycznie i po Polsku, a dopiero później odgrażaj się że coś opiszesz!

Kolejny Burak z Lwówka. Czy u was nie ma szkół? Nauczcie się wypowiadać!