To nie koniec „dorobku” młodego chuligana. Policjanci ustalili także, że skopał samochód i zbił w nim dwie lampy. Auto zaparkowane było na jednej z ulic Zabobrza.
- Nieletni przyznał się do tych przestępstw, pokrzywdzeni szacują straty – mówi rzeczniczka policji. - Wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.
Policjanci przewieźli go do ośrodka wychowawczego, gdzie trafił decyzją sądu za wcześniejsze wykroczenia.
Komentarze (1)
a obciąć palca, a przy następnej kradzieży i złapaniu kolejnego :-)