To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wystawa produktów regionalnych już w piątek

Wystawa produktów regionalnych już w piątek

Słodkie miody, kozie sery, oryginalna biżuteria lub pościel z ziół – to wszystko i więcej będzie można kupić na nadchodzącej 13. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”, na którą zaprasza Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Wystawa odbędzie się w Jeleniej Górze na Placu Ratuszowym dnia 4 września (piątek). Organizatorzy w szczególności zapraszają na godz. 15:30 na rozstrzygnięcie konkursu na „Najciekawszy Produkt Karkonoski” oraz „Karkonoski Produkt Spożywczy”. Przyznane będą wówczas nagrody, tzw. „JELONKI KARKONOSKIE”. Program 13. Wystawy Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką” publikujemy poniżej.

11:00 – rozpoczęcie 13. Wystawy Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”
11:00 – 13:00 – przeprowadzenie konkursu w dwóch kategoriach: „Najciekawszy Produkt Regionalny” i „Regionalny Produkt Spożywczy”
13:00 – prezentacja żeńskiej drużyny piłki ręcznej w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce na sezon 2015/2016 superligi – KPR Jelenia Góra
15:30 – ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie laureatom nagród: pamiątkowych dyplomów i statuetek „Jelonka Karkonoskiego”
18:00 – zakończenie 13. Wystawy Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”.
Na scenie wystąpią: zespół DIXIELAND OLD STAR z Liberca oraz Kowarska Orkiestra Rozrywkowa.

 

Dzień później - w sobotę 5 września, na Placu Ratuszowym odbędzie się XXVIII Kiermasz Ekologiczny producentów zdrowej żywności oraz gospodarstw oferujących usługi agroturystyczne: w godz. 10.00-16.00.

 

Komentarze (1)

A ktoś z organizatorów zauważył może, że mamy już wrzesień, większość turystów wyjechała, nasze dzieci są w szkołach, a my w pracy, dla kogo ta wystawa? da emerytów?