Wygrali swoją klasę

Tomasz Orłowski i Jarosław Janasz w 50. Rajdzie Dolnośląskim, rozgrywanym w bardzo trudnych warunkach, odnieśli duży sukces. Wygrali oni swoją klasę HR4 i w jej klasyfikacji ogólnej przesunęli się na 3 miejsce. Impreza ta była bowiem jednocześnie 5. rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

W sumie na drogach Dolnego Śląska ścigały się 53 załogi, z czego 39 ukończyło zawody. Teamy startujące w klasie HR4 tym razem walczyły z przeciwnościami losu: w dwóch autach zawiodły skrzynie biegów, w innym zepsuł się silnik. Z problemami technicznymi walczyli również Orłowski i Janasz, ale serwis stanął na wysokości zadania. Rajd wygrał Filip Nivette. Wyniki są nieoficjalne, gdyż na rozpatrzenie czeka jeden protest.

Patronat nad startem jeleniogórskiej załogi objęła redakcja „Nowin Jeleniogórskich” oraz portal nj24.pl