To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wygraj magiczny pobyt w Disneyland® Paris!

Wygraj magiczny pobyt w Disneyland® Paris!

Z okazji premiery filmu „Piękna i Bestia” ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim Widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń! W specjalnym konkursie można wygrać aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland® Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin Parku!  

Aby wziąć udział w jubileuszowym konkursie wystarczy wykonać oryginalne zdjęcie przy okazji wizyty w kinie Helios. Na kreatywnych kinomanów czekać będą specjalnie przygotowane ścianki z wizerunkiem magicznej róży, inspirowane klasyczną historią Pięknej i Bestii. W 2017 roku Disneyland® Paris obchodzi swoje 25. urodziny! Premiera filmu „Piękna i Bestia” to idealna okazja dla wszystkich Widzów, aby wygrać wyjazd na imprezę otwarcia obchodów i spędzić niezapomniany wiosenny weekend w rodzinnym gronie.

Każda z trzech nagród obejmuje noclegi w jednym z tematycznych hoteli Disney’a zlokalizowanych tuż przy Parku, uczestnictwo w imprezie otwarcia obchodów jubileuszu Parku, bilety wstępu do Parku, spotkanie typu meet & greet z postaciami Disney’a. Ponadto Laureaci Konkursu będą mieli możliwość poruszania się po specjalnie wydzielonej strefie VIP oraz wzięcia udziału w uroczystej kolacji oraz imprezie z DJ’em.

Premierowe seanse filmu „Piękna i Bestia” zagoszczą na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios w piątek, 17 marca. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronach: www.helios.pl/disneyland25 oraz www.disneylandparis.com.