To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wjechał w drzewo, nie przeżył

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 13. w regionie bolesławieckim. Jedna osoba nie żyje.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Parzycami a Brzeźnikiem. – Kierujący samochodem BMW na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo – informuje policja. – Kierowca zginał na miejscu, dwóch pasażerów jest rannych. Droga w obu kierunkach była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Ruch przywrócono po godzinie 14.

Komentarze (1)

Wjechać to ja mogę do garażu. Ten kierowca po prostu w to drzewo przy.. ł i to z niezłym impetem. Przecież tam nie ma żadnych trudnych łuków, musiał nieźle zasuwać.