To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wirtualna Jelenia Góra doceniona

Wirtualna Jelenia Góra doceniona

Strona www miasta Jelenia Góra została wysoko sklasyfikowana w rankingu portali miast, opublikowanym przez miesięcznik Press. - Bardzo dobry layout strony głównej i wszystkich podstron – napisali oceniający w uzasadnieniu.

Portal jeleniagora.pl znalazł się na 10 miejscu w Polsce! Oceniający – eksperci w dziedzinie internetu, przyznawali punkty za aktualność, użyteczność, interaktywność i funkcjonalność. Pod lupę wzięto portale 49 samorządów (dawnych miast wojewódzkich). Jeleniagora.pl uzyskał łącznie 114 punktów, tyle samo co portale Wrocławia, Torunia i Kielc. Wspólnie te cztery witryny zajęły 10 miejsce w rankingu. Zwyciężyła strona miasta Lublin (134 pkt.) przed Poznaniem (133 pkt.) oraz Gdańskiem (131 pkt.).

Oceniający podkreślili dobry i merytoryczny podział poszczególnych segmentów tematycznych. Jest sporo informacji, także praktycznych, zapowiedzi wydarzeń. - Przyjemna nawigacja, superestetyczna i nowoczesna. Może trochę przekombinowana – napisali w uzasadnieniu.
 

Komentarze (6)

To jakiś żart.Czy eksperci widzieli, że po "kliknięciu" w wersję angielską, niemiecką czy czeską brak jest informacji w tych językach a strona jest przekierowywana zawsze na wersję polską. Jak na miasto "turystyczne" to świetna reklama.
Czy eksperci nie mieli zastrzeżeń do małej czcionki, która została użyta na stronie miasta ?

Czy eksperci widzieli tą stronę http://i.jeleniagora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=45&... ? gdzie zamiast informacji można wyczytać od ponad miesiąca "Strona w budowie" Ten komunikat widoczny jest też na kilku innych podstronach. Takich "kwiatków" można jeszcze znaleźć kilka.

Przyjrzałem się i nie jest tak źle... albo inaczej - to znaczy, że gdzie indziej nie jest wcale lepiej. A to już dla naszego jeleniogórskiego reality osiągnięcie. :evil:

taaa ja też to już kiedyś zauważyłam, że w obcych językach jest CUDOWNIE wszystko napisane...śmiechu warte...albo nawet nie śmiechu... :angry:

Brawo Tosia :)

ikonka BIP niezgodna z przepisami ustawy o dostępie do informacji publicznej - tym tematem zajmowali się rok temu dziennikarze NJ, dlaczego dziś odpuszczają?

ciekawe co sądzą ludzie jak i nj24 o stronie miasta www.wirtualnajelenia.pl