To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wiosenne Targi Pracy IN FUTURE w Jeleniej Górze

Wiosenne Targi Pracy IN FUTURE w Jeleniej Górze

Już 3 kwietnia 2019 r. w auli Rektoratu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze odbywać się będą Wiosenne Targi Pracy IN FUTURE. Impreza trwać będzie od godz. 10.00 do 13.00, a udział w niej jest bezpłatny.

Targi IN FUTURE to okazja zarówno dla poszukujących, jak i dla oferujących pracę. W tym dniu absolwenci będą mogli osobiście spotkać się z lokalnymi pracodawcami, przedsiębiorcami oraz szkołami i instytucjami. Targi to również okazja dla lokalnych pracodawców by nakłonić młodzież do pozostania w regionie i kontynuowania swojej kariery zawodowej na lokalnym rynku.
Jak sama nazwa wskazuje IN FUTURE to prawdziwa impreza z przyszłością. Podczas targów będzie można zostać „Masterchefem swojego wizerunku” - w rozmowach z profesjonalistami absolwenci dowiedzą się jak zbudować swój wizerunek, który zaprocentuje w przyszłości.
Całość targów dopełnią niemniej ciekawe atrakcje – m. in spotkanie z blogerką modową czy „Kanapka Karkonoskiej”, czyli studio telewizyjne.

Komentarze (3)

In future !!!!!!!??????? Co z półmózg dał taką nazwę ???? Skąd ta niechęć do ojczystego języka ????

Widzisz bo teraz to są iwenty, lancze, brancze, kołcze i inne szity jak to na górze. Polak ma pracować, a mówić ma po angielsku, czy niemiecku. Do tego doprowadziły korporacje. A uczelnie ( w tym przypadku również Polonistyka )zamiast to zmieniać to powielają. Żałosne no nie?

Żałosne jest to, że matoł, który nie potrafi używać przecinków, próbuje komentować...