To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Weekend w blasku kryształów

Weekend w blasku kryształów

Warsztaty szklarskie, konkursy z nagrodami a także recital Ireny Santor – to tylko najważniejsze punkty programu tegorocznego Kryształowego Weekendu, który odbędzie się w dniach 3-4 lipca (piątek – sobota) w Piechowicach.

Impreza rozpocznie się w piątek (3 lipca) warsztatem szklarskim dla mieszkańców. O godz. 20. na głównej scenie przy ul. Mickiewicza nastąpi uroczyste otwarcie, a po nim na scenie zaprezentuje się Irena Santor. Wszystkie piątkowe wydarzenia odbędą się na terenie Huty Julia.
W sobotę (4 lipca) z kolei życiem będzie tętnić ulica Mickiewicza w centrum miasta. Tradycyjnie będą tam warsztaty szklarskie, wystawy, ogródek zabaw dla dzieci oraz turniej szachowy.
Na scenie przy dworcu PKP od godziny 15. będzie realizowany program artystyczny: wystąpią artyści duzi i mali. O godz. 19. rozpocznie się koncert dobrze znanej w regionie grupy Leniwiec. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Princess w repertuarze grupy Queen, która rozpocznie swój występ o godz. 21. Po koncercie rozpocznie się dyskoteka pod gołym niebem.
 

Komentarze (1)

Koncert p.Santor był piękny.życzymy dużo zdrowia Pani Irenie,która została Honorowym Obywatelem Piechowic !!! Pan Burmistrz jest też uzdolniony muzycznie,pokazał jak śpiewa Sto Lat, dla Pani Ireny ,brawoooo !