To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

We Wleniu Mościcki, w Kowarach Górecki

Według bardzo nieoficjalnych jeszcze wyników, nie zmienią się burmistrzowie Wlenia i Kowar.

W pierwszych z tych miast wygrał Bogdan Mościcki, który kilkudziesięcioma głosami pokonał Artura Zycha. W samym Wleniu Górą był Zych, który zebrał ok. 600 głosów, dwa razy więcej od rywala. Za Mościckim zagłosowały okoliczne wsie i dzięki temu dotychczasowy burmistrz ostatecznie triumfował.

W Kowarach zwyciężył natomiast dotychczasowy szef Mirosław Górecki.

Komentarze (5)

Brawo! Będzie więcej Cyganów ! Więcej obietnic i bajek a każdą Zimą znów Kowary będą wyglądały jak teraz czyli masa śniegu na ulicy i chodnikach :pinch:

nie powinieneś mienić się Kowarzaninem.
Brawo Pani Burmistrzu!!! Gratuluje!!!

Wynik wyborczy Pana Góreckiego,to nic innego jak żółta kartka od mieszkańców Kowar. Jednocześnie danie mu szansy na kontynuowanie tego co dobre i odejście od stylu prezentowanego w poprzedniej kadencji..

do "KOWARZANIN": sluchasz plotek, prawdy nie znasz. A skoro juz tak jedziesz po Góreckim to powiedz, który z poprzednich burmistrzów, Twoim zdaniem był lepszy? Kto zrobił wiec dla Kowar niz Górecki ? A śnieg byl co i zime i ta sytuacja nie tyczy sie tylko Kowar.

Brawa dla P.Dudka-----Pytam za co???
Za jego arogancje i masę nie załatwionych spraw.Przecież w tym Urzędzie nic nie da się załatwić.Jak już łaskawie P.Dudek znajdzie czas i kogoś wysłucha to po 3 min daje do zrozumienia ,ze bardzo śpieszy się na sesje lub naradę i po prostu nas spławia.I niestety z doświadczenia wiem ,ze wiele spraw załatwia z korzyścią niestety nie dla strony zainteresowanej. MASAKRA że przeszedł...