To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Walentynki z Nowinami - konkurs z nagrodami!

Walentynki z Nowinami - konkurs z nagrodami!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami.. Niektórzy nie wiedzą jak zaskoczyć swojego partnera, dlatego śpieszymy z pomocą... zapraszamy do wzięcia udziału w redakcyjnym konkursie walentynkowym.

 

Udział mogą wziąć wszyscy romantycy, młodzi i starsi. Wiek uczestników nie ma znaczenia, jednakże konkurs dotyczy osób pełnoletnich.
Wystarczy przesłać nam swoje zdjęcie przedstawiające zakochaną parę. Wybierzemy i nagrodzimy 8 najciekawszych, najładniejszych, najzabawniejszych. Oczywiście przesłać można tylko własne fotografie, także w rozumieniu prawa autorskiego.

Zdjęcia należy przesłać na adres: konkurs@nj24.pl lub dostarczyć na adres redakcji, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 13 w Jeleniej Górze.
Jedna osoba może dostarczyć tylko jedną fotografię. Udział w konkursie zapewnia prawidłowo wysłany i załączony do poczty plik ze zdjęciem (w formie *.jpeg, *.pdf lub *.tif) wraz z danymi osoby zgłaszającej pod hasłem: Walentynki z Nowinami. Prosimy, aby załączony plik nie przekraczał 3-4 MB. Zgłoszenie winno zawierać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zbiór danych osobowych utworzony przy realizacji konkursu nie będzie służyć do ich gromadzenia i przetwarzania. Po zakończeniu konkursu wszystkie te informacje ulegną zniszczeniu.

Dostarczenie zdjęć do redakcji jest jednocześnie zgodą na ich bezpłatną publikację na łamach tygodnika „Nowiny Jeleniogórskie” oraz na portalu www.nj24.pl. Prawa autorskie fotografii zgłaszanych do konkursu nie mogą być w żaden sposób ograniczone, ani nie mogą naruszać praw autorskich i dóbr osobistych osób trzecich. W przypadku niespełnienia tego warunku autor musi przedstawić w redakcji pisemne oświadczenie precyzujące sytuację prawną przekazanej pracy. Prace nagrodzone i zakwalifikowane do pokonkursowych prezentacji przechodzą na własność organizatorów konkursu. Autorzy nadesłanych zdjęć udzielają organizatorom konkursu nieodpłatnie prawa do wystawiania zgłoszonych zdjęć, wykorzystywania ich do celów reklamowych, publikowania w środkach masowego przekazu i wprowadzania do obrotu w formie elektronicznej i drukowanej.

Konkurs trwa od 1 lutego do 12 lutego do godz. 12.00 (w przypadku przesyłek listownych decyduje data dostarczenia zdjęcia do redakcji). W dniu 13 lutego ogłosimy zwycięzców konkursu na naszym portalu. Laureaci powiadomieni zostaną o nagrodach indywidualnie. Konkurs prowadzony będzie na łamach tygodnika „Nowiny Jeleniogórskie” i na portalu www.nj24.pl

Na laureatów konkursu czekają:
2 podwójne zaproszenia na romantyczną kolację do Restauracji Jelenia Struga MEDICAL SPA w Kowarach
3 zestawy składające się z dwóch porcelanowych filiżanek Ćmielów, dwóch porcji aromatycznej kawy oraz specjalnych ozdobnych notatników  - od Dwór Korona Karkonoszy;
3 podwójne zaproszenia na Koncert Walentynkowy w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, który odbędzie się 13 lutego.
8 podwójnych wejściówek do kina Helios

Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodach mailowo lub telefonicznie o nagrodzie, niezależnie od ogólnej informacji. Nagrody będzie można odebrać w redakcji już od 13 lutego, od godz. 8.00 do 16.00.  

Partnerzy konkursu:
Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce, Jelenia Struga MEDICAL SPA w Kowarach, Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze, Kino Helios.

 

Komentarze (3)

,, to mnie nie dotyczy.Moja sp.Nieboszczka jest na Cmentarzu

A ja jestem niefotogeniczna :(

Słowo ważne korona krakonosze za dziękuję cud bóg ojciec