Raczej nie ma szans, by odremontowany wodotrysk działał jeszcze tego lata, jednak niemal pewne jest, że wkrótce rozpoczną się prace przy zagospodarowaniu tego skwerku. Miasto planuje weryfikację istniejącego projektu remontu a potem przystąpienie do inwestycji.
Poprzednie władze miały przynajmniej kilka pomysłów na zagospodarowanie tego miejsca. Mówiono o odrestaurowaniu fontanny, później miała zostać zlikwidowana, a na miejscu utworzony trawnik. Był też pomysł by wybudować nową, znacznie mniejszą. Podobno był już nawet projekt. Żadna z tych propozycji nie doczekała się jednak realizacji.
Komentarze (7)
tylko fontanna bo w przypadku trawnika piesi wydepcza skroty
trzeba przepędzić żuli, którzy chodzą tam pić i potem wyrzucają butelki do fontanny
a na koniec i tak pewnie postawią tam supermarket...
Do momentu gdy nie uświadomimy sobie,iż to my wyrzucamy butelki,śmiecimy,niszczymy,wydeptujemy itp.to rzeczywiście lepszy będzie supermarket.
Najwyższa pora zrozumieć, że miasto należy do jego mieszkańców i to my powinniśmy pilnować aby tego typu zachowania nie miały miejsca - "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz"
Nieważne co tam będzie, ważne by patronem skwerku był Lech Kaczyński. Wtedy pisowcy będą wniebowzięci i odwdzieczą się prezydentowi przy absolutorium, a przesiadująca tam dotąd żulernia na sam widok tabliczki będzie trzymać się z daleka od tego miejsca.
I idąc wgłąb lasku (na przeciwko fontanny przy ul.Wojska polskiego)jest syf ,ze hej!!!!!!!!!!!!Pozostałość po bezdomnych którzy koczowali zima i znowu się zbierają(osiedlają),straż miejska powinna cos z nimi zrobic.O właśnie jest spis powszechny to rachmistrzowie już wskazowka gdzie sa ludzie bezdomni......
Hahahaha tak dla ubogich