W koszykarskich derbach Jeleniej Góry 66:62

Wyrównany przebieg miał mecz lokalnych drużyn z ligi dolnośląsko – lubuskiej kadetek. O końcowym wyniku zadecydowała dopiero czwarta kwarta. Aż 30 punktów zdobyła Aneta Rola (MKS MOS Karkonosze).

W pierwszej i trzeciej odsłonie prowadziły koszykarki popularnych „Karkonoszek” 26:16 i 16:13. W drugiej „dziesiątce” górą były dziewczęta z KS „Wichoś” 16:9. Decydującą kwartę zespół z Zabobrza wygrał 21:11 i wywalczył komplet punktów.

-Chciałem pochwalić swoje zawodniczki za to, że przegrywając 20:35 nie załamały się i szybko odrobiły straty zdobywajac 12 punktów i nie tracąc żadnego – cieszył się trener „Wichosiek” Ralf Koczwara. - Bardzo żałuję, że kontuzja stopy wyłączyła z gry jedną z naszych liderek Jagodę Maląg.

W drugiej części meczu aż 18 punktów zaliczyła 14-letnia Żaneta Grzegorz. Zwycięskie trafienia zanotowały ponadto Oliwia Rydlikowska i Natalia Piwko – po 15 pkt., Maria Budzikowska 8, Katarzyna Davidson 4, Julie: Walczak i Wadecka po 2 pkt. Dla pokonanych Małgorzata Lewandowska 13, Sara Czechowicz 10, Wiktoria Boks 6, Małgorzata Ranecka 2 i Marcela Rybkiewicz 1.

Po wygraniu piątego meczu „Wichośki” są wiceliderkami tabeli kadetek.