W hicie kolejki Olimpia – Piast 1:2

Na kamiennogórskim boisku w zaciętym meczu walki drużyna lidera jeleniogórskiej klasy okręgowej z Wykrot pokonała 2:1 (1:1) dotychczasowego wicelidera z KKS Olimpii.

Piłkarze Piasta już w 2. minucie cieszyli się z bramki Bartosza Sikory po dobrym podaniu z prawej strony Adama Turko. W 24. min. Szymon Drozd sfaulował napastnika gospodarzy, jednak Dawid Wawer wybronił rzut karny. Niefortunny strzelec Jarosław Grzesiak zrehabilitował się w 32. minucie wyrównując na 1:1 strzałem z 25 metrów (asysta Konrad Domin). Końcowy wynik w 57 min. ustalił Adam Turko, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Damianowi Powiertowskiemu (asysta grający trener Piasta Grzegorz Roman).

Lotnik Jeżów Sudecki – Piast Zawidów 2:1 (1:0). Zwycięskie gole Filipa Pieńkowskiego i Kamila Bojanowskiego i awans Lotnika na pozycję wicelidera.

Piast Dziwiszów – Orliki Węgliniec 4:0 (2:0). W pogromie beniaminka bramkowy udział mieli Dominik Kik, Radosław Kurek, Maciej Zyner i Sławek Ziółkowski.

Pozostałe wyniki sobotniej 11. kolejki (11.X.):

Czarni Lwówek Śl. - GKS Warta Bolesławiecka 2:0 (1:0). Dwa razy trafił do siatki Krzysztof Złocik. Pierwszy gol to „bomba” z 20 metrów w samo okienko. Gospodarze mogli wygrać wyżej.

Gryf Gryfów Śl. - GKS Raciborowice 1:1 (1:1), Mateusz Baszak (asysta Tomasz Traube) – Kamil Ćwiak.

Łużyce Lubań – Victoria Ruszów 2:0 (2:0),

Mecze niedzielne (12.X.): Hutnik Pieńsk – Twardy Świętoszów, Włókniarz Leśna – Leśnik Osiecznica.