To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Violetta Villas zaśpiewa w Jeleniej Górze

Violetta Villas zaśpiewa w Jeleniej Górze

W najbliższą sobotę o godzinie 18 w sali widowiskowej JCKu zabrzmi legendarny głos wieloletniej gwiazdy polskiej estrady, znanej m.in. z Listu do matki, Violetty Villas.


Śpiewała przez lata w Paryżu, wystąpiła nawet w duecie z Frankiem Sinatrą, teraz jej głos zabrzmi w Jeleniej Górze. Violetta Villas już w sobotę odwiedzi stolicę Karkonoszy.
W jej repertuarze znalazły się liczne arie operowe i operetkowe, jej głos można było już usłyszeć w dziewięciu językach. Znana z wielokrotnie powtarzanego później Listu do matki, Przyjdzie na to czas czy Dla Ciebie miły artystka tym razem w zachwyt wprawi swoich wielbicieli z Dolnego Śląska. W 2007 roku ukazała się jej ostatnia płyta.

Komentarze (8)

Świetny koncert, a anonim jest dupkiem.

Koncert był piękny, Pani Villas ma nadal piękny głos.
I jak nawet zbiera na nowe schronisko to cieszę się, że mogłam pomóc czyli przyjemne z pożytecznym;))

Ten koncert to żenada , moze kiedys to byla wielka artystka ale teraz to nawiedzona kobieta ,ktora zmysla slowa w swoich piosenkach

ne muntazam bir ses! vazgee7ilmezimizsiniz sizi gf6rebilmeyi o kadar e7ok isoirtyum ki en bfcyfck arzum inş. allah bir gfcn dualarımı kabul eder de sizin gibi eşsiz insanla bir arada olma lfctfunu bahşeder bana. devasa sevgilerle